MULTIFUNKČNÍ PRODUKTY

INDUKČNÍ
SPORÁK

Multifunkční indukční sporák Log-iQ slouží k mnoha tepelným úpravám s minimální spotřebou elektrické energie a s maximální rychlostí změn teploty. Je extrémně bezpečný a sám o sobě nevyzařuje téměř žádnou tepelnou energii, což se projevuje zvýšeným komfortem při jeho obsluze. Každý z nabízených indukčních sporáků je možno vybavit 2 až 4 indukčními varnými plotnami.

Multifunkční indukční sporák Log-iQ
Multifunkční indukční sporák Log-iQ
Multifunkční indukční sporák Log-iQ

Multifunkční indukční sporák je vsazen do 2 mm silné pracovní desky z nerezové oceli AISI 304. Pro bezpečnost a hygienu je po celém obvodu v pracovní desce vytvořen žlab s odtokem který je napojen přímo do odpadu pro případ přetečení obsahu varné nádoby. Multifunkční indukční sporák je kompletně vyroben z kvalitní nerezové oceli AISI 304. Sporák je postaven na robustní rámové konstrukci. Standardně je dodáván na 150 mm vysokých nerezových nohách s možností instalace na stavební sokl po jejich odstranění. V základním provedení je multifunkční sporák osazen hlavním vypínačem, samostatným ovládáním každé varné indukční desky, 230 V zásuvkou pro připojení přídavných kuchyňských spotřebičů (například tyčového mixeru). Ve spodní části sporáku je otevřený skříňový odkládací prostor s policí. Spodní část lze vybavit dvířky, nízkoteplotní udržovací a pečící skříní, zásuvy pro GN a podobně.

Příslušenství: dvířka, zásuvkový blok, napouštěcí baterie, zásuvy pro GN, externí sonda pro měření teploty pokrmu.

Produktový list
Objednat

  Každá indukční deska spína od 120 mm průměru varné nádoby
  Ovládání pomocí elektronického multifunkčního panelu s displejem
  10 výkonových varných úrovní
  7 udržovacích úrovní teplot (35 °C, 40 °C, 50 °C, 60 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C)
  Síla skleněné desky 3,8 mm
  Pracovní deska o síle 2 mm z materiálu AISI 304
  Nerezové stavitelné nohy 150 mm
  Možnost umístění sporáku na stavební sokl
  Maximální zatížení jedné skleněné desky 60 kg
  Tepelná ochrana varné desky
  Tepelná ochrana elektrického prostoru
  Hlavní vypínač přímo na zařízení
  Kolem celého obvodu pracovní desky žlab pro stékáni přetečeného v s odtokem s možností napojení na odpadní potrubí

Modely indukčních sporáku Log-iQ

VARNÝ
KOTEL

Multifunkční stacionární varný kotel Log-iQ skvěle nahrazuje jednoúčelové zařízení: duplikátorový kotel, smažící pánev, fritézu, grilovací tál, Sous-vide Cooker, zařízení pro noční úpravy a vodní lázeň.

Multifunkční stacionární varný kotel Log-iQ
Multifunkční varný kotel Log-iQ
Multifunkční varný kotel Log-iQ

Multifunkční varný kotel je vsazen do 2,5 mm silné pracovní desky z nerezové oceli AISI 304. Pro bezpečnost a hygienu je po celém obvodu v pracovní desce vytvořen prolis s odtokem, který je napojen přímo do odpadu pro případ přetečení obsahu varné nádoby. Multifunkční varný kotel je kompletně vyroben z kvalitní nerezové oceli AISI 304. Varná nádoba je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli AISI 316 F1, která odolává kyselému a slanému prostředí. Kotel je postaven na robustní rámové konstrukci. Standardně je dodáván na 150 mm vysokých nerezových nohách s možností instalace na stavební sokl po jejich odstranění. V základním provedení je multifunkční varný kotel osazen hlavním vypínačem, automatickým napouštěním vody s přesností na litr, 230 V zásuvkou pro připojení přídavných kuchyňských spotřebičů (například tyčového mixeru), teplotní vpichovou pokrmovou sondou, samonavíjecí sprchou, dvouplášťovým izolovaným víkem.

Příslušenství: děrovaná varná vložka GN 1/1 195 se sklopnými držadly, síto odpadu pro vypouštění odpadní vody s měrkou, síto výpustného pokrmového ventilu pr. 3 mm, síto výpustného pokrmového ventilu pr. 8 mm, špachtle, velká špachtle - kopist, lopata perforovaná, lopata plná, síto pro noky pr. 8 mm, síto pro noky pr. 10 mm, síto pro noky pr. 12 mm, stěrka nerez pokrmová, vozík pro vyprazdňování pro GN 1/1, gastronádoba GN 1/1 200 se sklopnámi držadly pro vozík, vozík pro 4 gastronádoby GN 1/1 200, rám pro vaření v koších, varný koš, čistící houbička, stěrka na čištění, kartáč pro čištění odpadu pro vypouštění odpadní vody, kartáč pro čištění výpustného pokrmového ventilu.

Produktový list
Objednat

  Ovládání pomocí dotykového displeje TFT
  Vpichová potravinová sonda
  Výpustný ventil 2” z AISI 316 s pojistkou proti otevření, včetně EPDM těsnění s plynulou regulací proudu vypouštěného obsahu zabraňující rozstřiku tekutiny
  Elektromechanické vypouštění odpadní vody z varné nádoby přímo do odpadu (pevné napojení vany na odpadní potrubí)
  Instalováno na regulovatelných nerezových nohách 150 mm
  Rozsah nastavení teploty 30-250 °C
  Automatické nastavitelné napouštěnívody s přesností nastavení na litr
  Bezpečnostní přepad odtok pevně napojen na odpad (při nepředpokládaném přetečení vany)
  Izolované dvouplášťové sklopné víko se silikonovým těsněním
  Celonerezová nesklopná vana z materiálu AISI 316 F1 o síle dna 10 mm, boční stěny 3 mm
  Celonerezová rámové konstrukce
  Nerezová vrchní deska s prolisem a přepadem, z materiálu AISI 304 o síle 2,5 mm
  Integrovaná zásuvka 230 V s příkonem 0,5 kW pro připojení pomocných spotřebičů
  Integrovaná navinovací sprcha pro čištění stroje
  Asistent mytí s konečnou fází sušení
  Tepelné úpravy: vaření, jemné vaření, vaření delta T, vaření v páře, mléko, grilování, smaženi, udržování, vaření sous-vide

Modely varných kotlů Log-iQ